Jakie kosmetyki naturalne na start?

Od czego zacząć pielęgnację naturalną? Jakie kosmetyki wybrać? Po jakie marki sięgnąć? To pytania, które z pewnością nurtują osoby, które chciałyby wejść w tematykę kosmetyków naturalnych.

Przychodzę Wam z pomocą – przygotowałam spis kosmetyków, które to właśnie u mnie sprawdziły się na starcie, na początkach mojej przygody z pielęgnacją naturalną. Kosmetyki te są przeze mnie sprawdzone, wytestowane – zrobiłam nie małą selekcję i pokazuję Wam to, co najlepsze.

W filmiku dokładnie opisałam kosmetyki, za co je lobię i do jakiej cery będą dobre. Jestem pewna, że sporo to wam ułatwi i zachęci do zmiany swoich kosmetyków na właśnie kosmetyki naturalne. Wyobrażam sobie jak ciężkie musi to być na początkach, tym bardziej, że teraz jest już coraz więcej marek i produktów.

Miejcie na uwadze, że kiedy zaczynałam przygodę z pielęgnacją naturalną i kosmetykami naturalnymi, moja cera była trądzikowa i tłusta – dlatego też pod tym kątem dobierałam produkty.

Zobaczcie sobie filmik na spokojnie, zastanówcie się od czego chcielibyście zacząć i działajcie! 🙂

Buziaki,

Nat

5 thoughts on “Jakie kosmetyki naturalne na start?

  1. Witam, jestem alergikiem i powiem Wam, że długo szukałam odpowiedniej marki i linii kosmetyków, która nie będzie mnie uczulać i będzie jak najbardziej naturalna, czytałam wszystkie etykietki, ale mimo, że pisali że to naturalne, ja się tam zawsze czegoś dopatrzyłam, w tamtym roku natrafiłam na kosmetyki ze składem tak naturalnym, że nie mogłam w to uwierzyć przetestowałam i uważam, że to najbardziej naturalna linka produktów, a jest nią marka Naturativ

  2. Witaj 🙂
    Świetny filmik.
    Chciałabym rozpocząć moja przygodę z naturalnymi kosmetykami. Mam jednak pytanie czy polecasz jakaś inna firmę niż Asoa na zakup pierwszych hydrolantów ? Przynam, że te są dość drogie, a jeszcze nie wiem co się u mnie sprawdzi.

  3. Witaj 🙂
    świetny filmik 💪 chcę zacząć przygodę z kosmetykami naturalnymi. Mam pytanie czy polecasz jakiś inna firmę z której mogę kupić pierwsze hydlonaty ? Przyznam, ze Asoa jest stosunkowo droga, a jeszcze nie wiem co się u mnie sprawdzi.

Leave a Reply