Powracają stacjonarne targi Ekocuda!

Hej wszystkim,

Ostatnie wydarzenia związane z Pandemią uderzyły zarówno w nasze życie ale i także w przedsiębiorców. Przez kilka osttanich miesięcy targi Ekocuda, które zawsze odbywały się stacjonarnie i przyciągały rzeszę wielbicieli naturalnych kosmetyków, miały miejsce tylko i wyłącznie online.

Dzisiaj przychodzę do Was ze świetną wiadomością, bowiem największe polskie targi kosmetyków naturalnych, czyli Ekocuda, powracają w formie stacjonarnej! Poniżej przedstawiam Wam graficzną rozpiskę targów, jak widzicie, pierwsze z nich odbędą się już w październiku!

W Poznaniu targi odbędą się w budynku Concordia Design, w Gdańsku na Stadionie Energa, a w Warszawie w Praskim Centrum Koneser.

Targi w czasie Pandemiii

Organizatorzy zapewniają wszelkie środki bezpieczeństwa, aby każdy z Was czuł się bezpiecznie. Na co trzeba się przygotować wybierając się na targi? Z informacji prasowej Ekocudów, może się dowiedzieć, że „każdy uczestnik będzie musiał wypełnić formularz rejestracyjny, który zawiera również deklarację epidemiologiczną. Uczestnicy będą wpuszczani do środka jedynie w maseczkach oraz rękawiczkach ochronnych, co będą kontrolować osoby przy wejściu. Wprowadzono m.in. limit odwiedzających – jedna osoba na przestrzeni 2,5 m 2. , a także inne środki bezpieczeństwa.
Wszystkie wytyczne są szczegółowo opisane w regulaminie dla odwiedzających.

Zapraszam Was do zajrzenia do moich list poświęconych Ekocudom, gdzie podpowiadam co zakupić i na co zwrócić uwagę!

Ekocuda – lista zakupów

Ekocuda – przegląd nowości

Życzę Wam miłych zakupów!

Leave a Reply