Mój pierwszy E-BOOK!

Pierwszy taki e-book
o naturalnej
pielęgnacji!

Zacznij ze mną swoją naturalną przygodę i dowiedz się jak wygląda mądra i zdrowa pielęgnacja

E-book o naturalnej pielęgnacji

Co znajdziesz w środku?


composition of cosmetic bottle with pink rose petals and wooden plate

Dzielę się z Tobą moim kilkuletnim doświadczeniem oraz wiedzą na temat naturalnej pielęgnacji. Ten e-book będzie dla Ciebie niczym porada od najlepszej przyjaciółki!

Dowiesz się absolutnie wszystkiego o tym, jak pielęgnować swoja skórę nie tylko naturalnie, ale przede wszystkim świadomie. Szczegółowo opowiem Ci o każdym etapie pielęgnacji, o często popełnianych błędach i jak ich unikać, a także o zasadach, których warto się trzymać.

wooden hanger with towels and basket with bathroom products

W moim e-booku polecam łącznie kilkadziesiąt kosmetyków naturalnych wyłącznie od zaufanych marek. Każdy z tych produktów znam doskonale – polecam je swojej mamie czy siostrze, a teraz i Tobie!

Ten e-book to coś więcej

Przelałam w niego swoją kilkuletnią wiedzę, którą sprawdziłam na samej sobie. To nie jest tekst anonimowego eksperta ani teoretyczne wywody – to życiowe przykłady i porady dziewczyny, która sama kiedyś zaczynała świadomą i naturalną pielęgnację. W tej książce pokazuję na własnym przykładzie jak bardzo taka pielęgnacja może być skuteczna – moja skóra także przeszła metamorfozę: ze skóry bardzo tłustej, trądzikowej i zanieczyszczonej do cery normalnej i zdrowej.

Tematy, które tam poruszam są dogłębnie i bardzo konkretnie wyjaśnione, odpowiadam na wiele pytań, które na przestrzeni kilku ostatnich lat podsyłały mi moje obserwatorki. Oprócz wiedzy teoretycznej, przygotowałam wiele przykładów, które z powodzeniem będziesz mogła wdrożyć do swojej pielęgnacji. Przede wszystkim polecam Ci produkty zaufane i sprawdzone, ale dodatkowo pokazuję Ci jak samodzielnie możesz ułożyć swoją pielęgnację na bazie schematów pielęgnacyjnych, które opracowałam. Oprócz tego, całą pielęgnację rozkładam na 30-dniowy plan, który będziesz mogła dostosować do swoich produktów i potrzeb.

Poruszam zagadnienia nie tylko samej pielęgnacji, bowiem na skórę ma wpływ jeszcze kilka innych czynników, których nie można pomijać. W moim e-booku znajdziesz holistyczne podejście do tematu, które sama praktykuję od lat.

Po lekturze tego e-booka będziesz miała nie tylko odpowiednią wiedzę do działania, ale i odpowiednie narzędzia, które ułatwią Ci wejście w świat kosmetyków naturalnych… bądź ułatwią codzienną rutynę dbania o swoją skórę, jeśli już w nim jesteś.

Czego dowiesz się z mojego e-booka?

Mój e-book to 201 stron konkretnej, sprawdzonej wiedzy i praktycznych porad:

  • Temat pielęgnacji naturalnej przedstawiony od A do Z
  • Konkretne wskazówki na temat Twojej pielęgnacji – gotowe do wdrożenia od zaraz!
  • Tekst napisany zrozumiałym językiem – bez zbędnych i nudnych informacji
  • Polecenia sprawdzonych przeze mnie konkretnych produktów z każdej półki cenowej
  • Schematy pielęgnacji + po 2 zestawy planów pielęgnacji dla każdej cery – zastosuj 1:1 albo się zainspiruj!
  • Praktyczna wiedza – ucz się i wcielaj gotowe rozwiązania
  • Mój przykładowy jadłospis – bo zdrowe wnętrze, to zdrowa skóra 🙂

Korzystając ze strony akceptujesz Regulamin Sklepu i Politykę Prywatności