Pielęgnacja Olejami: Rośliny Mają Moc!

Pielęgnacja olejami już nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą!

Piękna cera dzięki olejom

Czy piękna cera jest możliwa przy minimalistycznej i prostej pielęgnacji? Oczywiście, że tak!

W Twoje ręce oddaje moje drugie dzieło, poświęcone w pełni tak cudnym surowcom, jakie są oleje. W swojej pielęgnacji stosuje je już kilka lat i pozwoliło mi to poznać je od podszewki, ale co więcej, pozwoliło zobaczyć jak świetne efekty taka pielęgnacja może przynieść!

Kiedyś trądzik, przetłuszczanie, zmarszczki.. a zaledwie po kilku miesiącach? Wypryski zmniejszone, przebarwienia rozjaśnione, a skóra bardziej napięta.

Zapraszam Cię w świat olejów, które odmienią Twoją skórę i postrzeganie pielęgnacji!

Pielęgnacja olejami: rośliny mają moc!

Pielęgnacja Olejami: rośliny mają moc! + Naturalna Pielęgnacja: zacznij ze mną!

W czym pomoże Ci ten e-book?

Zdobędziesz rzetelną wiedzę

W tym e-booku, nie tylko są zawarte informacje na temat pielęgnacji olejami, ale także niezbędna wiedza na temat ich budowy, pochodzenia, jakości, podziału czy rodzaju. Dzięki temu e-bookowi zdobędziesz zaawansowaną wiedzę na temat tych roślinnych składników i już nigdy więcej nie będziesz miała wątpliwości i nie dasz się wciągnąć w mity na temat olejów.

Nauczysz się pielęgnacji

W e-booku nie brakuje zaawansowanych informacji pielęgnacyjnych, na których skorzystają posiadaczki każdej cery. Dzięki tej lekturze nie będziesz już miała najmniejszych wątpliwości jak pielęgnować skórę olejami, z czym je stosować, jakie oleje wybierać i jakich błędów nie popełniać. Zdradzam Ci swoje tricki, które wypracowałam na przestrzeni kilku lat i mówię jak wycisnąć z olejów, to, co najlepsze!

Polepszysz stan swojej skóry

Jak już poznasz tajniki olejów, ich właściwości oraz dowiesz się jak odpowiednio pielęgnować nimi skórę, a następnie wdrożysz plan działania – zobaczysz cudowne efekty na własnej skórze! Ja doświadczyłam sama świetnych efektów, dlatego też dziele się swoją wiedzą z Tobą, abyś także mogła na tym zyskać i być zadowoloną ze swojej skóry!

Co mówią o olejach moje czytelniczki?

Przyznam szczerze, że moja skóra, choć niesamowicie kapryśna na oleje zareagowała wyjątkowo przychylnie, może też z tego względu, że oleje nie zawierają żadnych dodatkowych składników, które mógłby, by na tę skórę jakoś wpłynąć. Pamiętam, że po zastosowaniu oleju ze słodkich migdałów na całą twarz, moja skóra stała się nieco bardziej miękka, delikatna i jakby bardziej złagodzona. Dobrze pamiętam to „wow”, kiedy poczułam prawdziwa miękkość skóry, taką wręcz niemowlęca.

fragment historii Oli z e-booka

Byłam zaskoczona tym, jak pozytywnie moja skóra zareagowała na pielęgnac- ję olejem. Przede wszystkim jest cudownie miękka i nawilżona. Zauważyłam też stopniowe ograniczanie przetłuszczania się skóry i zdecydowanie mniejszą ilość wyprysków. Po kilku miesiącach regularnego stosowania oleju mogę śmiało stwierdzić, że moja kapryśna cera nigdy nie była w lepszej kondycji. Poza tym wszystkie drogeryjne balsamy do ciała poszły w odstawkę, ponieważ żaden z nich nie dawał mi takiego nawilżenia jak oleje. Wprowadzenie ole- jów całkowicie zrewolucjonizowało moją codzienną pielęgnację i sprawiło, że pokochałam swoją skórę na nowo.

fragment historii Natalii z e-booka

Korzystając ze strony akceptujesz Regulamin Sklepu i Politykę Prywatności